ارسال شبهه و سوال سریع
بروزرسانی: ۱۴۰۰/۱/۸ زندگینامه کتاب.رساله مقاله.شعر تصاویر دروس سخنرانی پرسش‌ها اخبار تماس
دسته‌بندی مقالات جدیدترین مقالات مقالات تصادفی مقالات پربازدید

جدیدترین مقالات

مقالات تصادفی

مقالات پربازدید

استاد امثال اينها نيازي به حمايت بنده و شما ندارند!

استاد امثال اينها نيازي به حمايت بنده و شما ندارند!


به بهانه عذرخواهي اساتيد حوزه از بازيگران محبوب!!!


كاري به درستي و نادرستي حركت نشريه يالثارات ندارم، ناراحتيم از اين است كه اساتيد برتر حوزه ي چند صد ساله ى امام صادق عليه السلام تمام قد دفاع ميكنند از يك عده بي ... و بي ...؟!!

استاد اينها به عذر خواهي جامعه روحانيت نيازي ندارند ! خودمان را مضحكه ميكنيم با اين حرفها! اين جماعت به خودشان هم رحم نميكنند چه برسد به طلبه هاى خورده پاى گمنام!
مگر نديديد و نشنيديد كه با امثال الهام چرخنده ها چه كردند؟ همان كه رهبري نام بانو زهرايي را لايقش دانست و دوستان چندين ساله ى بازيگرش ، نامش را الهام خرچنگه گذاشتند!!!
همان ها كه از علي دوستي فقط اسمش را يدك ميكشند، وگرنه ابايي ندارند از خوش و بش كردن با كنيزكان عريان شده ى لس انجلس نشين!
كجاى كاريم كه سالهاست سرمان را در لاك خودمان فرو كرده ايم و نترسيديم از اين كه اين سكوت مرگبارمان احساس امنيت بدهد به بي اخلاقي هاي اين بي غيرتان؟ و تازه حالا كه چند نفر از جان و مال خودشان گذشته اند و ندايي سر داده اند از سر دلسوزي، شده ايم مدافع حقوق بازيگران سينما؟
البته كه بي غيرت اصلي خود ما هستيم كه نشستيم و ذره ذره عريان شدن زنان كشورمان را نظاره كرديم و دم برنياورديم تا امروز كه انگار ملاك بازيگرتر بودن شده بازتر بودن جلوي مانتو و كوتاه تر شدن روسري و نازكتر شدن شال و شلوار!!!
البته اگر اسم اينها را بشود گذاشت شلوار!!!

وقتي استاد برجسته حوزه اين گونه اعتراض ها را كاريكاتورهاي ناهمانگ بخواند ، آنوقت است كه امثال شهاب حسيني ها به خودشان اجازه ميدهند اينها را داعشي بنامند! انوقت است كه مهران ها به نشانه تمسخر پتو ميكشند روي زنانشان تا از اين به بعد زنان محجبه ى اين مرز و بوم در امان نباشند از نيش و كنايه، هر چند تا حالا هم نبوده اند!
ديگر حجاب شده دست مايه ى تمسخر ديگران ، ديگر اگر كسي بخواهد هم جرات نميكند با حجاب در خيابان قدم بزند!

استاد شما انگار نديديد جشن حافظ ها را؟ نديديد جشنواره فجر ها را ؟ نديديد جشنواره هاى موسيقي اصفهان را؟ نديديد جشنواره هاى تاتر شيراز را؟ 
نديديد يا ديديد و سكوت كرديد؟
اگر شما سكوت نميكرديد كار به اينجا نميرسيد! اگر شما بي تفاوت نبوديد امروز درباره اختياري شدن حجاب صحبت نميشد! اگر شما.....

چه كنم كه خجلت زده ام از انتقاد نسبت به موضع استادم، هرچند كه در اصل روي سخنم نه به شخص شما ، كه به خودم و روحانيت خانه نشيني است كه از ترس انگشت نما شدن، نهي از منكر را كنار گذاشته اند و نظاره ميكنند به منجلاب رفتن زنان و دختران اين جامعه را ! 

والسلام

ارسال سوال